سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  دوشنبه 23 بهمن  ::  07:45

نماینده کردستان: خواسته های به حق مردم را باید پاسخ داد

سرویس ایران-سیداحسن علوی گفت:مردم اگر نسبت به گرانی و فساد در کشور ناراضی هستند،حق دارند و باید به خواسته های آن ها سریعا رسیدگی شود.

نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مصاحبه با کردپرس با اشاره به توجه مسئولان به صدای مردم،اظهار کرد:شکاف اقتصادی و فاصله بین مردم افزایش یافته و در مقابل ارتباط مردم با مسئولین کاهش یافته که سبب ایجاد نارضایتی شده است.
وی ادامه داد:برخی از لایه های جامعه از دولت ناراضی هستند که این امر بیانگر کم کاری و در واقع بی توجهی مسئولین به خواسته های آنان بوده است از این رو در شرایط کنون برای ایجاد امیدواری و افزایش اعتماد عمومی مردم باید به سمت تحقق عدالت اجتماعی حرکت کنیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود:برطرف کردن آسیب های اجتماعی، رفع محرومیت، اشتغالزایی و غیره از جمله مولفه هایی هستند که اگر به آنها توجه شود حتما به عدالت اجتماعی دست خواهیم یافت.
علوی ضمن تاکید بر برخورد با مفسدان اقتصادی در کشور خاطرنشان کرد:بخشی از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به مفسدین اقتصادی و بدهکاران بانکی و رانتخواران است که بودجه ملت را در چنبره خود گرفته اند و موجب افزایش فشارهای اقتصادی شده اند،به همین خاطر شناسایی و برخورد با آن ها از واجبات دستگاه قضایی کشور است و موجبات بازگشت سرمایه کشور به جیب مردم را فراهم می شود.