سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  یک‌شنبه 22 بهمن  ::  11:51

بازیگر ایلامی در میان نامزدهای دریافت سیمرغ بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر

سرویس ایلام- بازیگر شناخته شده و سرشناش ایلامی در میان نامزدهای دریافت سیمرغ بهترین بازیگر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کردپرس  نوید محمدزاده به عنوان بازیگر نقش اول مرد برای بازی در فیلم«مغز های کوچک زنگ زده » در میان یکی از شش نامزد دریافت سیمرغ این جشنواره معرفی شده است.
وی سال گذشته نیز در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر موفق شد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم ابد و یک روز دریافت کند.
نوید محمدزاده علاوه بر حضور موفق در چند جشنواره فیلم فجر و دریافت جوایز گوناگون، در جشنواره بین المللی نیز درخشیده و چند ماه پیش نیز برای بازی در فیلم ناهید در جشنواره فیلم کن حضور پیدا کرد.                                  نوید محمد زاده در سال 2017 نیز برای فیلم بدون تاریخ و بدون امضابرنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره ونیز  شد.
علاوه بر نوید محمد زاده بازیگرانی همچون : امیر جدیدی برای بازی در فیلم عرق سرد و تنگه ابوقریب، امین حیایی برای بازی در فیلم شعله ور ، بابک حمیدیان برای بازی در سرو زیر آب ، رضا عطاران برای بازی در فیلم  مصادره  و سعید آقاخانی برای بازی در فیلم کامیون  نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شده اند و با نوید محمدزاده برای دریافت سیمرغ رقابتی سخت و فشرده خواهند داشت.
به گزارش کردپرس مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و اعلام برندگان نهایی این جشنواره ، یکشنبه شب ۲۲ بهمن‌ برگزار می‌شود.
نوید محمدزاده متولد فروردین ماه سال 1365 در شهر ایلام بوده و بازیگری را از سال 82 در مؤسسه هفت هنر کرج زیر نظر هنرمندانی همچون محمد یعقوبی، علی سلیمانی و امیر قنبری آغاز کرده و در این موسسه آموزش دیده است.