انتشار:  یک‌شنبه 22 بهمن  ::  12:44

راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن در آذربایجان غربی برگزار شد

سرویس آذربایجان غربی- همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان‌های ۱۷گانه آذربایجان غربی برگزار شد.  

 

به گزارش کردپرس، مردم در سراسر استان آذربایجان غربی، در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که پلاکاردهایی با شعارهای "لبیک یا امام"، "فدائیان رهبریم" در دست داشتند   بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بیعت می‌کنند.

 در ارومیه مردم از سمت میدان ولایت فقیه به طرف میدان انقلاب حرکت کردند و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی خمینی نوه امام خمینی (ره) پایان بخش راهپیمایی مردم در این شهر بود.

شهروندان مهابادی نیز راهپیمایی را از میدان اقبال لاهوری و میدان شهدا آغاز کردندو با طی کردن مسیرخیابانهای صلاح الدین ایوبی، چهار راه آزادی و خیابان جمهوری اسلامی در میدان جمهوری اسلامی جمع شدند.

در سردشت نیز مردم سردشت با سردادن شعارهاي ضد استكبار نفرت و انزجار خود از دشمنان انقلاب نشان دادند و بار ديگر ضمن تجديد ميثاق با آرمانهاي امام راحل و شهيدان والا مقام ثابت كردند كه به  انقلاب پايبند و براي پاسداري از نظام مقدس جمهوري اسلامي هميشه در صحنه هستند.

مردم بوکان نیز از چهارراه اطلاعات به سمت میدان فرمانداری راهپیمایی کردند و سخنرانی «محمد قسیم عثمانی» نماینده بوکان پایان بخش این راهپیمایی بود.

انقلاب اسلامی ایران در روز 22 بهمن سال 1357 به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و امسال سی و نهمین سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند و طلیعه چهلمین بهار انقلاب است.