سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  چهارشنبه 25 بهمن  ::  08:57

پایان کار یازدهمین نمایشگاه کتاب ایلام با 325 میلیون تومان فروش

سرویس ایلام- نمایشگاهیازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ایلام پس از 6 روز فعالیت، با برگزاری آئینی در محل این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام در گفتگو با خبرگزاری کردپرس در این زمینه گفت: در مدت برپایی نمایشگاه کتاب علاوه بر فروش کتاب برنامه های فرهنگی متنوعی نیز به عنوان برنامه های جنبی این نمایشگاه برگزار شد.
وی با بیان اینکه برای خریداران کتاب در این نمایشگاه تا 30 درصد تخفیف لحاظ شده بود گفت: میزان فروش کتاب در این نمایشگاه در طول برگزاری آن بیش از 325 میلیون تومان بوده است.
وی افزود: تعداد 228 ناشر کشوری و 10 ناشر استانی  در قالب 183 غرفه در این نمایشگاه حضور داشته و 57 هزار و 767 عنوان کتاب نیز در نمایشگاه عرضه شده بود.
تجلیل از 5 غرفه برتر نمایشگاه یازدهم ایلام
خودآموز تجلیل از غرفه داران برتر این نمایشگاه را یکی از برنامه های اختتامیه نمایشگاه کتاب ایلام عنوان کرد و گفت: از تعداد 5 غرفه و ناشر برتر این نمایشگاه تجلیل شد.
وی افزود: غرفه اساتید دانشگاه و غرفه کاردستی به عنوان غرفه های ملی و نیز غرفه های انتشارات زانا، انتشارات زاگرو و نیز غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به عنوان غرفه های برتر و برگزیده در پایان کار نمنایشگاه کتاب ایلام تجلیل به عمل آمد. 
به گفته خودآموز محفل شعر و موسیقی، نقد و بررسی کتاب، گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی، نگاهی به ادبیات داستانی معاصر، امر به معروف و نهی از منکر، نشست کتابخوان و رونمایی از تازه های نشر، ایجاد ایستگاه نقاشی برای کودکان در غرفه کودک، اجرای نمایش خیابانی در محوطه بیرونی نمایشگاه و برپایی نمایشگاه عکس انقلاب از برنامه های جنبی یازدهمین نمایشگاه کتاب ایلام بود. 
به گزارش کردپرس، این نمایشگاه به مدت یک هفته و از 18 تا 23 بهمن ماه  در محل یکی از سیلوهای انبار غله ایلام برپا بود.