انتشار:  چهارشنبه 20 شهریور 1398  ::  11:16

سرویس سوریه

ارتش دموکراتیک سوریه اعلام کرد:

یک مسئول امنیت مرزی داعش کشته شد

سرویس سوریه - دفتر رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه صبح امروز با اشاره به عملیات ویژه نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در منطقه شدادی از کشته شدن فرمانده داعشی مسئول امنیت مرزهای سوریه – عراق در این عملیات خبر داد.

به گزارش کردپرس، دفتر رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه صبح امروز با اشاره به عملیات ویژه نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در منطقه شدادی از کشته شدن فرمانده داعشی مسئول امنیت مرزهای سوریه – عراق در این عملیات خبر داد. این عملیات ها در پی شناسایی یک تونل مخفی داعشی ها در شمال شدادی در استان حسکه صورت گرفت که نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه عملیان ویژه ای را برای انهدام این تونل انجام دادند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از ارتش دموکراتیک سوریه، در این عملیات که میان نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه با تروریست های داعشی درگیری به وجود آمده است ابو حارث عراقی یکی از فرماندهان عالی رتبه داعشی که مسئولیت تأمین امنیت مرزهای عراق و سوریه در زمان اشغال این مناطق به دست داعش بر عهده او بود به هلاکت رسیده است.

ابو حارث عراقی در سال 2013 میلادی مسئول امنیتی شهر دیاله بود و در همین سال در قتل عام انسان های بسیار زیادی در موصل نقش مهمی ایفا کرده بود.

 

کد خبرنگار: 30102