انتشار:  جمعه 19 مرداد 1397  ::  08:47

سرویس سوریه

YPG مدعی شد:

حمله نیروهای YPG به مرکز عفرین/ 6 تن از نیروهای ارتش ترکیه و ارتش آزاد سوریه کشته شدند

سرویس سوریه – یگان های مدافع خلق YPG در بیانیه ای رسمی مدعی شد: در حمله به مواضع ارتش ترکیه و ارتش آزاد سوریه در عفرین 6 تن از نیروهای آنان کشته شده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از زرنیوز، بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز فرماندهی یگان های مدافع خلق YPG در حمله نیروهای YPG به مرکز عفرین و درگیری های صورت گرفته در مرکز این شهر 6 نظامی ارتش ترکیه و ارتش آزاد سوریه کشته شده اند.

در بیانیه رسمی YPG آمده است: در تاریخ 6 آگوست 2018 نیروهای YPG با حمله به مواضع ارتش ترکیه در حدفاصل مرکز عفرین و منطقه جیندرس یک خودروی زرهی ارتش ترکیه را هدف قرار داده اند. در این عملیات که خودروی زرهی ارتش ترکیه منهدم شده است، 2 نیروی نظامی ارتش ترکیه کشته و 3 تن دیگر زخمی شده اند. همچنین در همان روز نیروهای YPG با حمله به مرکز عفرین و درگیری با نیروهای ارتش آزاد سوریه که تحت عنوان نیروهای پلیس مرکز عفرین از سوی ترکیه آموزش دیده اند 3 نیروی پلیس ارتش آزاد سوریه کشته و 7 تن دیگر نیز زخمی شده اند.

همچنین در این بیانیه آمده است: در همان روز نیروهای YPG در حد فاصل روستای بیرج حیدر و کباسین از توابع شروا در کانتون عفرین علیه یکی از فرماندهان فیلق شام که تحت لوای ارتش آزاد سوریه می باشد عملیات ترتیب داده و در این عملیات با هدف قرار دادن خودروی این نظامی 1 تن دیگر کشته شده است.

 

کد خبرنگار: 30102