انتشار:  سه‌شنبه 18 دی 1397  ::  12:54

سرویس کرمانشاه

دستگیری عامل انتشار فیلمی که احساسات مردم را جریحه دار کرد

سرگرمی بی رحمانه‌ی پدر سنگدل

سرویس کرمانشاه -  رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند سه ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدرکرده و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش کردپرس، سرهنگ ‌علی‌ کریمی اظهار داشت: اخیراً انتشار کلیپی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که در آن کودکی حدوداً سه ساله مشغول استعمال مواد  مخدر بود، با واکنش های منفی شهروندان مواجه شد.

وی افزود: جریحه دار شدن احساسات شهروندان و تقاضای آن ها مبنی بر شناسایی و عوامل این کار، پلیس فتا را برآن داشت تا هرچه سریعتر نسبت به این کار اقدام کند.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از تحقیق فراوان و انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی پدر کودک خردسال شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه ادامه داد: این فرد در بازجویی های انجام شده هدف از وادار کردن کودک خردسالش به استعمال مواد مخدر و پخش آن در فضای مجازی را تفریح و سرگرمی عنوان کرد.

وی همچنین از معرفی این فرد به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

سرهنگ کریمی تاکید کرد: انتشار هر گونه فیلم و عکس در فضای مجازی که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی شود جرم بوده و پلیس فتا نسبت به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا با ابراز تاسف از اینکه شبکه‌های اجتماعی برای برخی ها به محلی برای انتشار تصاویر و فیلم های کارهای خلاف قانون تبدیل شده است، گفت: این افراد برای دیده شدن دست به هرکاری زننده‌ای می‌زنند که نتیجه آن جریحه دار شدن احساسات شهروندان است .