انتشار:  چهارشنبه 19 دی 1397  ::  17:07

سرویس کردستان

در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیر خانه مطبوعات استان مصوب شد:

برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه اصحاب رسانه و خبرنگاران استان کردستان

سرویس کردستان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در دیدار با مدیرعامل خانه مطبوعات استان کردستان از برگزاری یک دوره آموزشی جهت خبرنگران و اصحاب رسانه استان خبرداد .

به گزارش کرد پرس، محمدباقر محمدی در این دیدار ضمن تاکید بر نقش سازنده رسانه ها و مطبوعات در شکوفایی جامعه انسانی ، آگاهسازی را رسالت اصلی رسانه ها عنوان نمود و خاطر نشان ساخت که اصحاب رسانه سهم بسزایی در ترویج فرهنگ  انسان دوستی  و تحقق اهداف مقدس جمعیت هلال احمر دارند .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه به حادثه خیزی استان کردستان اشاره کرد و افزود:"خبرنگاران بعنوان کسانی که در قلب حادثه هستند ، میبایست کاملا با آموزشهای امدادی آشنا بوده و درمواقع بحران بتوانند آموزه های خودامدادی و دیگر امدادی را بکارگیرند".

محمدی در ادامه ضمن تقدیر از حضور سید محمد لطیف حسینی نسب بعنوان مدیرعامل خانه مطبوعات در جمعیت هلال احمر ، از همکاری و تعامل  خانه مطبوعات با جمعیت هلال احمر استقبال کرد و از آمادگی جمعیت هلال احمر جهت برگزاری یک دوره آموزشی جهت خبرنگاران و اصحاب رسانه با هماهنگی خانه مطبوعات خبرداد .

سید محمد لطیف حسینی نسب در این دیدار بر شایستگیهای جمعیت هلال احمر در انجام برنامه های داوطلبانه انساندوستانه صحه گذاشت و بر هدف مشترک رسانه ها و جمعیت هلال احمر مبنی بر ارتقاء کرامت و شرافت انسانی تاکید نمود.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان نیز ضمن اشاره به  ضرورت برگزاری دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه جهت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان ، برگزاری دوره مذکور را گامی مهم در جهت ارتقاء دانش امدادی خبرنگاران دانست و بر آمادگی خانه مطبوعات استان در راستای اعمال همکاریهای لازم صحه گذاشت .

حسینی نسب در خاتمه ضمن تقدیر از خدمات عام المنفعه جمعیت هلال احمر استان  ، از تلاشهای حرفه ای مبتنی بر اخلاق رسانه های متنوع استان نیز تقدیر و تشکر کرد.