انتشار:  دوشنبه 1 بهمن 1397  ::  12:38

سرویس سوریه

اعزام نیروی نظامی جدید آمریکا به شمال سوریه

سرویس سوریه - در پی بمب گذاری اخیر در منبج که نیروهای آمریکایی حاضر در این شهر را هدف قرار داد و باعث کشته شدن چهار تن از پرسنل ارتش آمریکا شد، منابع محلی از افزایش تدابیر امنیتی و گشت زنی نیروهای آمریکایی در این شهر و اعزام کاروان نظامی جدید آمریکا به شمال سوریه خبر می دهند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری اخلاص، در پی بمب گذاری اخیر در منبج که نیروهای آمریکایی حاضر در این شهر را هدف قرار داد و باعث کشته شدن چهار تن از پرسنل ارتش آمریکا شد، منابع محلی از افزایش تدابیر امنیتی و گشت زنی نیروهای آمریکایی در این شهر خبر می دهند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از منبج، نیروهای آمریکایی با افزایش گشت زنی های نظامی خود در منبج از تانک ها نیز برای این گشت زنی ها استفاده کرده و تدابیر امنیتی را به بالاترین حد ممکن رسانده اند.

همچنین خبرهای منتشر شده حاکی از اعزام یک کاروان نظامی جدید توسط ارتش آمریکا از اقلیم کردستان عراق به شمال سوریه است. این کاوران نظامی که از پایگاه های نظامی آمریکا در اقلیم کردستان عزاق به سوریه آمده است، پس از گذر از مرزهای شمال عراق و ورود به کردستان سوریه به سمت حسکه حرکت کرده اند.

 

کد خبرنگار: 30102