انتشار:  یک‌شنبه 21 بهمن 1397  ::  16:03

سرویس ترکیه

رئیس فراکسیون آک پارتی:

میان HDP و هوادران آن تفاوت هست

سرویس ترکیه - نومان کورتولموش، رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه (AKP) در پارلمان ترکیه در اظهاراتی با اشاره به انتخابات محلی 31 مارس 2019 در ترکیه گفت: ما میان HDP و هواداران این حزب قائل به تفاوت هستیم.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هابر7، نومان کورتولموش، رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه (AKP) در پارلمان ترکیه در اظهاراتی با اشاره به انتخابات محلی 31 مارس 2019 در ترکیه گفت: مشکلی که ما با رهبران حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) داریم در ارتباط آنان با گروه های تروریستی است. بارها تأکید کرده ایم که با این گروه تروریستی [PKK] فاصله بگیری،. وگرنه آراء تمامی انسان هایی که به احزاب دیگر رأی می دهند برابر و مساوی است. ما میان HDP و هواداران HDP قائل به تفاوت هستیم.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به وضعیت استانبول و آنکارا در این دوره از انتخابات نیز گفت: در آنکارا و استانبول هیچ مشکلی در کسب نتیجه از این دو حوزه انتخاباتی مشاهده نمی کنیم. ولی این وضعیت نباید به معنی سهل انگاری باشد. بدون کوچک ترین کم کاری باید به راه خود ادامه دهیم. بدون تلف کردن یک دقیقه با جان و دل کار کرده و تلاش خواهیم کرد.

 

کد خبرنگار: 30102