انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  14:18

سرویس کردستان

حضور گسترده مردم سقز در راهپیمایی 22 بهمن

سرویس کردستان- مردم شهرسقز هم همپا با مردم سایر شهرهای استان و مردم ایران چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به حضوری گسترده جشن گرفتند.

به گزارش کرد پرس، رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز  به عنوان سخنران مراسم گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن به منزله لبیک به آرمان های امام راحل و ارزش های انقلاب و پیروی از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری است.

ماموستا دکتر عابد نقیبی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی علیه نظام ستم شاهی به پا خاست و امروز در چهلمین سالگرد از این انقلاب شکوهمند همچنان استوار و پابرجا علیه آمریکای جنایتکار و اسرائیل کودک کش مبارزه می کند و مبارزه خود را ادامه خواهد داد.

ماموستا نقیبی تصریح کرد:استمرار انقلاب اسلامی، حاصل خون شهیدان، حضور گسترده مردم در صحنه، دلاور مردی بسیجیان و ایثارگران و جانبازان و رزمندگان است.

وی عنوان کرد:امروز آمریکای بدعهد و ترامپ قمار باز در نظر دارد و گمان می کند که با تحریم می تواند نظام و ملت ایران را شکست دهد در حالی که اراده پولادین ملت شکست ناپذیر و سست ناشدنی است و ما اگر جرعه آبی و تکه نانی داشته باشیم دست از مبارزه برنخواهیم داشت.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اعتماد ناپذیری آمریکا تصریح کرد: معظم له همواره به ارتباط با آمریکا به دلیل عهد شکنی این استکبار نامطمئن بودند و تاریخ نشان داد که در بحث برجام و مذاکره آمریکا ناجوانمردانه عمل کرد.

ماموستا نقیبی در بخشی دیگر از سخنان خود، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب، نماد وحدت و یکپارچگی در جهان اسلام هستند و ولایت فقیه رمز پیروزی مسلمانان است.

او ادامه داد:دشمن سالهاست که ولایت فقیه را نشانه گرفته است زیرا ولایت فقیه بزرگترین تهدید برای کفر جهانی است و رهبر با یک سخنرانی و اشاره توطئه های آنان را نقش بر آب می کند.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز با بیان اینکه، خوشحال هستیم در سرزمینی زندگی می کنیم که رهبر آن تفاوتی بین اهل سنت و شیعه قایل نیست و بارها فرموده اند افرادی که اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی ایجاد می کنند، سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی هستند، اظهار کرد:ما اهل سنت، از اقدامات رهبر انقلاب در خصوص حرام دانستن اهانت به اهل سنت، تشکر و اعلام می کنیم و اهل سنت در هشت سال دفاع مقدس، جنگ علیه داعش و دفاع از حریم ولایت، ولایت مدار  و محب اهل بیت بوده است.

سخنران پایانی راهپیمایی 22 بهمن ماه 97 اظهار کرد: اهل سنت مانند ملت ایران همواره در صف اول مبارزه علیه استکبار و کفر جهانی بوده اند و از تمامیت ارضی کشور دفاع کرده اند که تقدیم هشت شهید روحانی در شهرستان سقز و شهدایی چون شیخ الاسلام و برهان عالی در استان کردستان که توسط داعش و تکفیری ها شهید شدند نمونه ای از این دست موارد است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اعلام کرد:رهبر معظم انقلاب فتوای شرعی صادر کردند که توهین به زنان پیامبر(ص) به عنوان مادران مسلمان حرام شرعی است.

وی ادامه داد:مردم شهید پرور شهرستان سقز و استان کردستان همواره در صف اول دفاع از آرمان های انقلاب ایران اسلامی  بوده اند و به ندای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گوش فرا داده اند و از آن تبعیت کرده اند.

وی با بیان اینکه راه اصلی در مقابله با کفر جهانی، وحدت مسلمانان است اظهار کرد: ما اجتماع کنندگان راهپیمایی یوم ا..22 بهمن، آمده ایم بگوییم که پیروان راستین وحدت اسلامی و پیرو انسجام اسلامی هستیم.

دکتر نقیبی با اعلام اینکه، امروز همه مسلمانان جهان از حرکت ایران اسلامی در برابر آمریکا و اسرئیل خوشحال هستند و به ایران افتخار می کنند تصریح کرد:اتحاد ملت مسلمان محور خوشبختی مسلمانان است.

وی ادامه داد:امروز دشمن با جنگ رسانه ای درصدد ایجاد شکاف و فاصله بین مردم و دولت و نظام است.

دکتر عابد نقیبی  با اشاره به برگزاری 40 انتخابات آزاد در ایران اسلامی، گفت: نظام جمهوری اسلامی یگانه نظام دارای جامعیت و کارآمدی در برقراری مردم سالاری دینی و حفظ استقلال در عرصه های بین المللی بوده است.