انتشار:  سه‌شنبه 23 بهمن 1397  ::  09:13

سرویس ترکیه

4 نظامی در سقوط بالگرد ارتش ترکیه در استانبول کشته شدند

سرویس ترکیه - در اثر سقوط یک فروند بالگرد نظامی ارتش ترکیه در محله کرازلی دره در منطقه چکمه کوی استانبول، 4 نظامی سرنشین این بالگرد جان خود را از دست دادند.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون NTV، بر اساس اطلاعات به دست آمده در اثر سقوط یک فروند بالگرد نظامی ارتش ترکیه در محله کرازلی دره در منطقه چکمه کوی استانبول، چهار نظامی سرنشین این بالگرد جان خود را از دست دادند.

علی یرلی کایا، استاندار استانبول در خصوص سقوط این بالگرد نظامی گفت: چهار سرنشین این بالگرد که به شدت زخمی شده بودند به بیمارستان سنجاق تپه استانبول منتقل شدند که متاسفانه علی رغم تمام تلاش های پرسنل بیمارستان، هر چهار تن جان خود را از دست داده است.

وی در سخنان خود خاطرنشان کرد: در خصوص این حادثه دادستانی استانبول تحقیقات قضایی را آغاز کرده است. هنوز دلیل سقوط این بالگرد اعلام نشده است.

وزارت دفاع ترکیه نیز با انتشار بیانیه ای ضمن اشاره به سقوط این بالگرد نظامی عنوان کرد: یک فروند بالگرد UH-1 ارتش ترکیه وابسته به مرکز فرماندهی 4 نیروهای هوایی کارا به دلایل نامشخصی سقوط کرده است. در این حادثه هر چهار نظامی حاضر در این بالگرد جان خود را از دست داده اند. تحقیقات در این خصوص آغاز شده است.

 

کد خبرنگار: 30102