انتشار:  سه‌شنبه 23 بهمن 1397  ::  20:09

سرویس آذربايجان غربي

تنیسور اشنویه ای قهرمان مسابقات جانبازان کشور شد

سرویس آذربایجان غربی- حسن جانفشان ورزشکار ملی پوش اشنویه ای آذربایجان غربی توانست مدال طلای مسابقات تنیس روی میز جانبازان کشور را به دست آورد.

به گزارش کردپرس، دومین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان نخاعی، شیمیایی و ویژه در رشته های تنیس روی میز، دارت، فوتبال روی میز گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در رامسر برگزار شد.

این مسابقات با حضور 126 جانباز نخاعی، 46 جانباز شیمیایی و 44 جانباز اعصاب و روان در قالب 25 تیم از 23 استان کشور از 13 تا 17 بهمن ماه برگزار و قهرمانان رشته های مختلف شناخته شدند.

"حسن جانفشان" پینگ پنگ باز جانباز اشنویه ای توانست در این رقابت ها با شکست تمام حریفان خود مدال طلای این مسابقات را کسب کند.

جانفشان، جانباز جنگ تحمیلی است و از سال 1385 تاکنون عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران بوده و 18 مدال آسیایی، جهانی و بین المللی و کشوری را در کارنامه خود دارد.وی در جریان مسابقات مسابقات پاراآسیایی جاکارتا 2018 نیز مدال برنز را بر گردن آویخت. همچنین در مسابقات جهانی 2016 اندونزی نیز مدال نقره تیمی و برنز انفرادی را کسب کرد. او نایب قهرمانی بازی های پاراآسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی را هم در کارنامه دارد.