انتشار:  دوشنبه 6 اسفند 1397  ::  13:49

سرویس ايلام

دومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام در ایستگاه آخر

سرویس ایلام -  مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری اختتامیه دومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام در چهارشنبه هشتم اسفندماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، منصور محبی ضمن اعلام این خبر، به کردپرس گفت: با پایان داوری آثار ارسالی به دومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام توسط داوران موسسه خانه کتاب و معرفی برگزیدگان، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان برگزار خواهد شد.

او گفت: در این دوره تعداد ١٣٠ عنوان کتاب با موضوعات گوناگون ادبی، دینی و مذهبی، دفاع مقدس، فرهنگ و آداب و رسوم بومی محلی، تاریخ و... توسط نویسندگان، ناشران و اهل قلم، به دبیرخانه ارسال شد.

محبی افزود: در این دوره آثار نویسندگان استان ایلام در همه موضوعات و آثار نویسندگان غیر ایلامی با موضوع ایلام که در سال‌های ٩٥ و ٩٦ چاپ شده بودند، به منظور بررسی و داوری پذیرفته شدند.

مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در مورد روند دومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام گفت: آثار رسیده به دبیرخانه برای داوری به خانه کتاب جمهوری اسلامی ایران در تهران ارسال شد و پس از سه مرحله داوری توسط ٣٠ نفر از داوران برجسته کشوری، آثار برگزیده معرفی شده‌اند.

محبی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه که با حضور مدیرعامل خانه کتاب و مسئولان استانی برگزار می‌شود، از برگزیدگان با اهدای تندیس، لوح تقدیر و هدیه نقدی، تقدیر خواهد شد.

او گفت: مراسم اختتامیه دومین دروه جایزه کتاب سال استان ایلام روز چهارشنبه هشت اسفند رأس ساعت ١٠ صبح و در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار می‌شود.