انتشار:  دوشنبه 13 اسفند 1397  ::  12:02

سرویس کردستان

خالی از تنهایی رونمایی شد

سرویس کردستان – کتاب خالی از تنهایی اثر فروزان آذرنیا نویسنده دیواندره ای در مراسمی رونمایی شد.

به گزارش کردپرس، در مراسمی با حضور مردم از کتاب خالی از تنهایی اثر نویسنده دیواندره ای در محل آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد دیواندره رونمایی شد. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره در این مراسم گفت: دولت همیشه علاقمند بوده در حوزه فرهنگی کارها را به اصحاب فرهنگ واگذار کند و خود نقشی حمایتی داشته باشد این مراسم هم با همت انجمن ادبی شهرستان برگزار شده است.

مهدی صمدی ادامه داد: انجمن های فرهنگی باید بتوانند کلاس های آموزشی برگزار کنند و افراد بیشتری را به داخل انجمن ها جذب کنند. در کار فرهنگی صداقت الگوی ماست و در تلاشیم این الگو را رعایت کنیم.

وی اضافه کرد: امروزه شاهد تلاش و همت جوانان در حوزه های فرهنگی هستیم  و خوشحالیم که خانم ها هم از این قافله جا نمانده اند و اثرهای فاخر ادبی و هنری را تولید می کنند باید زمینه ای فراهم شود تا جوانان بیشتر به کارهای فرهنگی ورود پیدا کنند تا شاهد تولید آثار با کیفیت و پر محتوا باشیم.

بخشدار بخش سارال نیز به عنوان نماینده فرماندار در این مراسم اظهار کرد: علما و مشاهیر زیادی در گذشته در شهرستان دیواندره زندگی کرده اند و لازم است شهر شخصیتی فرهنگی و ادبی بدهیم.

لقمان ایازی بیان کردک زیر پایه هر توسعه ای ، توسعه فرهنگی است اگر توانیم عالمانه از کارهای فرهنگی حمایت کنیم شاهد توسعه در سایر بخش ها نیز خواهیم بود.

فروزان آذرنیا متولد سال 1366 در روستای سرقلعه دیواندره زندگی می کند و این دومین اثر است که از وی به چاپ می رسد.