انتشار:  سه‌شنبه 21 اسفند 1397  ::  20:12

سرویس ايلام

استاندار ایلام خبر داد؛

اختصاص 50 میلیارد ریال برای پرداخت حقوق معوقه شهرداری‌های ایلام

سرویس ایلام -  استاندار ایلام در همایش شهرداران استان ایلام از اختصاص 50 میلیارد ریال جهت پرداخت حقوق معوق کارکنان شهرداری‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، قاسم سلیمانی دشتکی گفت: کارگران و کارکنان حقوق بگیر شهرداری ها از ضعیف ترین اقشار جامعه هستند و تلاش زیادی داشته ایم که حقوق معوقه این عزیزان پرداخت شود.

وی با اشاره به قانون شوراها ادامه داد: اگر قانون به صورت کامل اجرا شود شهرداران کلید دار و حاکم شهر هستند و تمام فعالیت های شهرها باید با محوریت شهرداران صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در استان از کمک 281 میلیارد تومانی دولت در دوسال اخیر به شهرداری ها خبر داد و گفت: تلاش های بسیاری داشتیم که از منابع مختلف به شهرداری ها کمک کنیم و در این راستا از طریق کمک های سازمان همیاری ها، ماشین آلات، اختصاص قیر این کمک ها صورت گرفته است.

وی با اشاره به حساسیت شهر ایلام به عنوان مرکز استان خاطر نشان کرد: شهر ایلام به عنوان نماد استان و حضور مردم از تمام شهرستان ها در این شهر با جمعیت 200 هزار نفر که بیشترین جمعیت شهرهای استان را به خود اختصاص داده باید از منظر و عمرانی شهری قابل قبولی برخوردار باشد که در این راستا بیش از 32 میلیارد به این شهرداری کمک شده است.

استاندار ایلام در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: مسئولین باید به گونه ای عمل کنند که اگر قولی می دهند توان اجرای آن را هم بسنجند و به قول خود عمل کنند و اگر فعالیتی صورت می گیرد که دولت هم در آن مشارکت کرده و کمک نموده است آن را بیان نمایند.