انتشار:  چهارشنبه 22 اسفند 1397  ::  10:12

سرویس سوریه

سخنگوی مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه:

38 ستیزه جوی داعش در عملیات باغوز کشته شدند

سرویس سوریه - مصطفی بالی، سخنگوی مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه در مصاحبه مطبوعاتی خود با اشاره به عملیات نهایی در باغوز گفت: از آغاز درگیری ها در باغوز تا این لحظه 38 تروریست داعشی به هلاکت رسیده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری زرنیوز، مصطفی بالی، سخنگوی مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه در مصاحبه مطبوعاتی خود با محوریت عملیات نهایی این نیروها علیه مواضع گروه تروریستی داعش در باغوز ترتیب گفت: از آغاز درگیری ها در باغوز تا این لحظه 38 تروریست داعشی به هلاکت رسیده اند. شب گذشته در تمامی جبهه های اطراف باغوز درگیری شدیدی میان تروریست های داعشی با نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه رخ داده است که در این عملیات ها یک قرارگاه داعش منهدم شده است.

وی با اشاره به حملات موشکی داعشی ها به مواضع ارتش دموکراتیک سوریه از باغوز تصریح کرد: در این حملات سه تن از نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه کشته و 10 تن دیگر نیز زخمی شده اند. خطوط دفاعی داعشی ها در باغوز شکسته شده و پیشروی نیروها ادامه دارد.

بالی با تأکید بر تداوم روند تسلیم تروریست های داعشی با تنگ تر شدن عرصه برای این گروه تروریستی در باغوز نیز خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت، سه هزار تروریست خود را تسلیم نیروهای‌مان در باغوز کردند. نبرد ادامه دارد و زمان پیروزی نزدیک‌تر از هر زمان دیگر است.

 

کد خبرنگار: 30102

 

بیشتر بخوانید:

ارتش دموکراتیک سوریه اعلام کرد: عملیات نهایی علیه داعش آغاز شده است

درگیری شدید میان ارتش دموکراتیک سوریه و داعش در باغوز