انتشار:  چهارشنبه 22 اسفند 1397  ::  12:54

سرویس آذربايجان غربي

لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه های کشور؛

گام بلند تیم سردار بوکان برای فرار از سقوط

سرويس آذربايجان غربي - در هفته بیست و سوم رقابت های قهرمانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال سردار بوکان مهمان خود، مس نوین کرمان را شکست داد و با این برد گام بلندی برای فرار از سقوط برداشت.

به گزارش كردپرس،  دو تیم سردار بوکان و مس نوین کرمان عصر دیروز در ورزشگاه خاتم الانبیای بوکان به میدان رفتند که در پایان تیم سردار با نتیجه 2 بر یک پیروز میدان شد و تیم فوتبال مس نوین کرمان با این باخت به لیگ دسته سوم کشوری سقوط کرد.

تیم فوتبال مس نوین کرمان که می خواست پیروز این دیدار باشد بازی را طوفانی شروع کرد و گل نخست بازی و تیمش را در دقایق نخست بازی وارد دروازه سردار کرد و با این تک گل نیمه نخست به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و توصیه های مربی، تیم سردار بوکان دورازه مهمان خود مس نوین کرمان را مورد حملات پی در پی خود قرار دادند تا از روی نقطه پنالتی گل خورده را جبران کند.

در دقایق آخر بازی تیم سردار بازی و توپ را در اختیار گرفت و دومین گل خود را وارد دروازه تیم مس نوین کرمان کرد وبازی با این نتیجه به پایان رسید .

هم اکنون تیم فوتبال سردار بوکان با هشت مساوی و پنج برد و هشت باخت و کسب 23 امتیاز در رده دهم گروه خود قرار دارد.

رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شرکت 26 تیم در 2 گروه جریان دارد و تیم‌های حاضر در این دوره برای کسب سه سهمیه صعود به لیگ دسته یک با یکدیگر رقابت می‌کنند.

گفتنی است؛ سردار بوکان در این دیدار در حالی به میزبانی تیم مس کرمان رفت که به دلیل جریمه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از حضور تماشاگرانش در استادیوم محروم بود.