انتشار:  دوشنبه 17 تیر 1398  ::  13:36

سرویس ايلام

انتقام گیری نافرجام نامزد ایلامی در فضای مجازی

سرویس ایلام - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که اقدام به مزاحمت و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی یکی از شهروندان کرده بود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ علی جمالی اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان خانم به این پلیس و طرح شکایتی با این عنوان که مدتی است از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام از طرف شخص یا اشخاصی با ارسال پیام‌هایی برای وی مزاحمت ایجاد شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان این پلیس متهم پرونده که مردی ۲۶ ساله بود شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

سرهنگ‌ جمالی عنوان کرد: متهم که نامزد سابق شاکیه بود با سوءاستفاده از تصاویر خصوصی و فیلم‌های خانوداگی و به انگیزه انتقام جویی و هتک حیثیت دست به چنین کاری زده بود.

رئیس پلیس فتا ایلام بیان کرد: پس از تکمیل تحقیقات و جمع بندی تمام مستندات، متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحول مرجع قضایی گردید.

سرهنگ جمالی تاکید کرد: از عموم مردم درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه جرم در فضای مجازی موضوع را از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات، مردمی به این پلیس اعلام کنند.