انتشار:  دوشنبه 17 تیر 1398  ::  14:38

سرویس ايلام

دستگیری ضارب راننده پراید ایلامی/ درگیری خانوادگی در سیروان یک کشته بر جای گذاشت

سرویس ایلام – معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام ضمن اعلام خبر دستگیری ضارب راننده پراید ایلامی، گفت: اصحاب رسانه قبل از انتشار خبرهای حوزه امنیتی و انتظامی، صحت و سقم آن را از پلیس جویا شوند تا مردم با دیدن کلیپ‌های خشن آزرده خاطر نشوند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ فرزاد یاسمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: بلافاصله پس از تماس مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر زخمی شدن یک نفر در داخل خود یک دستگاه خودروی پراید بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران مشخص شد یک نفر با اسلحه شکاری راننده یک دستگاه خودرو پراید را که در یکی از خیابان‌های شهر ایلام پارک شده بود و راننده در آن حضور داشت را مورد اصابت گلوله قرار داده است.

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی انتظامی استان با اشراف اطلاعاتی، ضارب را کمتر از ۲ ساعت دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.

وی تصریح کرد: صبح امروز تعدادی از کانالهای فضای مجازی استان بدون واکاوی و اطلاع از موضوع با قرار دادن فیلم این درگیری که از طریق دوربین‌های مداربسته ضبط شده بود در فضای مجازی عنوان کرده بودند که ضارب دستگیر نشده در صورتی که این موضوع صحت نداشته و ضارب در همان لحظات اولیه وقوع جرم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده است.

سرهنگ یاسمی گفت: پلیس با تمام توان در تلاش است امنیت و احساس آن را در جامعه نهادینه کند و در این راه نیازمند همراهی مردم و رسانه‌ها هستند و می‌طلبد که اصحاب رسانه قبل از انتشار خبرهای حوزه امنیتی و انتظامی، صحت و سقم آن را از پلیس جویا شوند تا این گونه مردم با دیدن کلیپ‌های خشن آزرده خاطر نشوند.

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: مردم به شایعات و موضوعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکنند.

رگیری طایفه ای در سیروان یک کشته بر جا گذاشت

در خبری دیگر جواد رحیمی مقدم، فرماندار سیروان گفت:  در جریان درگیری طایفه ای بین 2 خانواده در روستای علی آباد این شهرستان یک نفر کشته شد.

به گفته وی  علت درگیری بین ۲ خانواده در این روستا هنوز مشخص نیست. قاتل دستگیر شده است و نیروهای انتظامی به منظور برقراری آرامش در روستا مستقر هستند.