سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  جمعه 1 شهریور 1398  ::  08:58   

بولنت آرنج:

AKP در انتخابات پیش رو به آراء علوی ها نیاز دارد

سرویس ترکیه - بولنت آرنج، رئیس مجلس و معاون نخست وزیر سابق ترکیه و عضو کنونی شورای عالی مشاورین ریاست جمهوری ترکیه در اظهاراتی با اشاره به شهروندان علوی ترکیه گفت: در انتخابات پیش رو به آراء علوی ها نیاز داریم.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه آکشام، بولنت آرنج، رئیس مجلس و معاون نخست وزیر سابق ترکیه، عضو موسس حزب عدالت و توسعه (AKP) و عضو کنونی شورای عالی مشاورین ریاست جمهوری ترکیه در اظهاراتی با اشاره به شهروندان علوی ترکیه گفت: AKP باید توجه بیشتری به علوی ها داشته باشد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته نشان داده شده است که صلاح الدین کورکان، نامزد آک پارتی در انتخابات شهرداری ها از حوزه مالاتیا که در این شهر نیز پیروز انتخابات شد آراء بسیار بالایی را از علوی ها به دست آورده است. کاری با اکثریت و اقلیت ندارم. حتی رای دادن یک علوی به ما بسیار مهم است زیرا ما در انتخابات پیش رو به آراء علوی ها نیاز داریم. ما علوی ها را از خودمان می دانیم.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: بایستی هر کسی در حکومت نماینده ای داشته باشد. اعتقاد من بر این است که بایستی به ائتلاف های جدیدی دست پیدا کنیم. من به آراء برادران علوی خود خیلی اهمیت می دهم. برادران علوی ما بخشی از دارایی های این کشور هستند. ما بایستی به آنان افتخار کنیم. صمیمانه اعتراف می کنم در این مدت از آنان دور ماندیم. آنان را در دست سیاستمداران دیگر رها کردیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه