سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  یک‌شنبه 3 شهریور 1398  ::  20:20   

سه کشته و هفت زخمی نیروهای مسلح ترکیه در دومین روز از عملیات چنگال - 3

سرویس ترکیه - بر اساس اطلاعات به دست آمده از وزارت دفاع ترکیه در دومین روز از آغاز عملیات چنگال - 3 نیروهای ارتش ترکیه در شمال عراق در درگیری های به وجود آمده با نیروهای PKK سه نیروی نظامی ارتش ترکیه کشته و هفت تن زخمی شده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون NTV، بر اساس اطلاعات به دست آمده از وزارت دفاع ترکیه در دومین روز از عملیات چنگال - 3 نیروهای امنیتی ترکیه در شمال عراق سه نیروی نظامی ارتش ترکیه در درگیری با نظامیان PKK جان خود را از دست دادند.
در بیانیه منتشر شده از سوی وزارت دفاع ترکیه در این ارتباط آمده است: در درگیری نیروهای مسلح ترکیه با نظامیان PKK در شمال عراق در چارچوب عملیات چنگال - ۳، سه تن از نیروهای مسلح ترکیه کشته و هفت تن دیگر زخمی شده اند. زخمی های این درگیری بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته اند.
در همین راستا، ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در حساب شخصی خود از توئیتر با اشاره به این درگیری عنوان کرد: سه تن از نیروهای ارتش ترکیه در درگیری با نظامیان PKK جان خود را از دست داده اند برای آنان مغفرت و برای زخمی های این درگیری شفای عاجل خواستاریم.
لازم به ذکر است، وزارت دفاع ترکیه روز گذشته رسماً آغاز سومین دور از عملیات موسوم به چنگال در شمال عراق علیه مواضع PKK را اعلام کرده بود

برچسب‌ها:
#ترکیه
#پ.ک.ک
#اقلیم کردستان