سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 14 شهریور 1398  ::  13:52   

پیگیری دادستان کرمانشاه در خصوص خبر آزار جنسی دختر 4 ساله توسط مدیرعامل یک شرکت

سرویس کرمانشاه- پیرو خبر آزار جنسی دخترچهارساله کرمانشاهی توسط مدیرعامل یک شرکت خصوصی، مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه به خبرنگار کردپرس توضیحاتی ارائه داد.

مهدی قنادی در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: دادستان کرمانشاه به این موضوع ورود کرده و به صورت جدی پیگیر آن است.

وی با بیان اینکه بخشی از خبر منتشر شده صحت ندارد، اظهار کرد: در این خبر از قول پدر دختر ذکر شده که  «حتی دادستان هم با دخترم صحبت کرد»؛ که این موضوع کذب است و دادستان کرمانشاه با این کودک و خانواده اش هنوز دیداری نداشته است.

طبق خبر منتشر شده در برخی شبکه های پیام رسان، هفته گذشته یک دختر چهارساله در کرمانشاه مورد آزار و اذیت مدیرعامل یک شرکت خصوصی قرار گرفته است. پدر این دختر گفت: از آقای «ف-ق» شکایت کرده‌ایم. وکیل این خانواده هم از صدور قرار ۵۰۰ میلیونی و بازداشت متهم خبر داده است.

پدر این دختر اظهار کرده است: در شرکتی سرایدار بودم و آنجا کار می‌کردم. یک روز ساعت ۱۲ ظهر، صاحب‌کار من را فرستاد دنبال کاری. دخترم ظاهراً در حیاط خانه مشغول بازی بود که صاحب‌کارم  او را سوار ماشین کرده و بیرون برده است. اینجا یک خانه ویلایی است با دو سه هزار متر حیاط. با خود گفتم که احتمالاً دخترم را با خود به بازار برده است. چون قبلاً هم سابقه داشت و او را بیرون برده بود، اما دفعه قبل به خودمان گفته بود و در جریان بودیم و این بار اصلاً اطلاع نداشتیم.

 وی بیان کرده است: وقتی بچه برگشت، دیدم تمام بدنش زخمی است. او را پیش دکتر بردیم و مشخص شد ۱۹ زخم روی بدنش است و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. ما هم شکایت و پیگیری کردیم.