سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  چهارشنبه 20 شهریور 1398  ::  19:47   

وکیل صلاح الدین دمیرتاش:

هنوز اطلاعاتی مبنی بر آزادی دمیرتاش به ما داده نشده است

سرویس ترکیه – ماحسونی کارامان، وکیل مدافع صلاح الدین دمیرتاش در پیامی با اشاره به انتشار اخبار مختلف مبنی بر احتمال آزادی دمیرتاش تا امشب اعلام کرد: هنوز اطلاعاتی مبنی بر آزادی دمیرتاش به ما داده نشده است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه دیوار، در پی انتشار خبرهای مختلف در شبکه های مجازی در راستای آزادی صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها (HDP)، ماحسونی کارامان، وکیل مدافع دمیرتاش با انتشار پیامی ضمن اشاره به تحولات اخیر پیرامون پرونده دمیرتاش عنوان کرد: بر اساس حکمی که از سوی دادگاه شعبه 19 کیفری آنکارا در آخرین جلسه رسیدگی به پرونده دمیرتاش در تاریخ 2 سپتامبر 2019 میلادی صادر شده است؛ دمیرتاش بایستی به قید ضمانت و به صورت مشروط از زندان آزاد شود. اعتراضی هم که دادستان جمهوری ترکیه به حکم صادر شده صورت داده است از سوی دادگاه شعبه 20 کیفری آنکارا رد شده است.

وی در ادامه با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر آزادی امشب دمیرتاش از زندان نیز گفت: با احترام به افکار عمومی اعلام می کنم: تا این لحظه، به ما وکلای دمیرتاش و خانواده وی در خصوص آزادی امشب صلاح الدین دمیرتاش از زندان ادیرنه اطلاعی داده نشده است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#کردها
#حزب دموکراتیک خلقها
#صلاح الدین دمیرتاش