انتشار:  چهارشنبه 27 شهریور 1398  ::  13:52   

جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام:

گنج دفاع مقدس باید استخراج شود / اجرای 675 برنامه در هفته دفاع مقدس ایلام

سرویس ایلام - جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام در نشست خبری هفته دفاع مقدس ضمن تشریح برنامه‌های این هفته عنوان کرد: داشته های امروز ما متکی به سرمایه دفاع مقدس است و باید گنج دفاع مقدس استخراج شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ قدرت‌اله کریمیان با اشاره به وقایع 40 سال اخیر انقلاب و برشمردن دشمنی‌هایی نظام سلطه با جمهوری اسلامی، عنوان کرد: برای جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی، نظام سلطه از دادن سیم خاردار به ما دریغ می کرد ولی امروز ایران به جایی رسیده که بری تجهیز محور مقاومت به صدور فناوری‌های علمی مانند موشکی رسیده است و زدن پالایشگاه عربستان توسط یگان پهپادی یمن، حاصل نفوذ تفکر دفاع مقدس در منطقه است.

وی با تأکید بر این‌که رفتار امروز ما آینده ما را رقم خواهد زد، یادآور شد: اگر حرکات ما بر یک مبنای اصولی و منطقی پیش برود مطمئناً آینه=ده از ان ما خواهد بود و انفعال مسلمانان در جنگ جهانی اول یک تفکر منطقی نبود و باعث شد کخ مسلمانان در جنگ جهانی دوم تحت سیطره کشورهای استعمارگر قرار بگیرند.

جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام تأکید کرد: امروز به همان اندازه که از هژمونی نظام استکبار در جهان کم شده به همان اندازه بر اقتدار و هژمونی ایران افزوده شده است و این همه جز نتیجه تفکر دفاع مقدس چیز دیگری نیست.

کریمیان سپس به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و با بیان این که «ما پیروزیم» شعار محوری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سال جاری است، اظهار کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان ایلام در 60 عنوان و سرفصل و در 675 ریز برنامه در دستور کار قرار دارد و تلاش شده با رویکرد ابتکاری، نوآورانه و خلاقانه متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#جانشین سپاه ایلام، کریمیان
#هفته دفاع مقدس