انتشار:  سه‌شنبه 12 آذر 1398  ::  21:09   

خبرنگار کردپرس برگزیده نخستین جشنواره فصلی مطبوعات ایلام شد

سرویس ایلام - طی آئینی در محل مجتمع فرهنگی هنری اداره کل ارشاد اسلامی استان ایلام، برگزیدگان نخستین جشنواره فصلی مطبوعات استان ایلام معرفی شدند و خبرنگار کردپرس در بخش گزارش حائز رتبه برتر شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، در این جشنواره  که با حضورمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، رئیس خانه مطبوعات برگزار شد حشمت اله کرمی نژاد خبرنگار خبرگزاری کردپرس در این استان در بخش گزارش جشنواره حائز رتبه برتر شده و به عنوان یکی از برگزیدگان این جشنواره معرفی و از وی تجلیل شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در این آئین در سخنانی گفت: جشنواره فصلی فرصتی است برای شناسایی فعالان رسانه ای و نویسندگان مطبوعاتی برجسته و ما سعی داریم در هر فصلی خبرنگاران برجسته و فعالان حوزه رسانه در استان را معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از یکصد اثر برای رقابت در این جشنواره ارسال شده است گفت: از میان این تعداد آثار ، 10 خبرنگار برجسته و فعال برگزیده و امروز از آنان تجلیل می شود.

وی به مشکلات حوزه مطبوعات در این استان اشاره کرد و گفت: انتشار منظم رسانه های مکتوب و محلی  یکی از مطالبات جدی ما بوده و از این پس نیز مطبوعاتی که انتشار منظم دارند در پرداخت یارانه مطبوعات در اولویت هستند.

در این جشنواره همچنین مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام پیرامون فعالیتهای انتخاباتی و انتخابات مجلس و نیز رئیس خانه مطبوعات استان در زمینه مشکلات مطبوعات و رسانه های استان به ایراد سخن پرداختند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#جشنواره فصلی مطبوعات ایلام
#حشمت اله کرمی نژاد
#گزارش برتر