سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  چهارشنبه 13 آذر 1398  ::  14:19   

«رضا صادق پور»سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی در گفت‌وگو با کُردپرس مطرح کرد؛

اولویت اول ویلتموس پول بود/فدراسیون با آوردن ویلتموس بدنبال رفع مسئولیت بود

سرویس ایران-نائب رییس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار کرد:جدایی ویلتموس از فوتبال ایران امر غیرقابل پیشبینی نبود،چون که فدراسیون با آوردن‌ یک نام بزرگ تنها بدنبال رفع مسئولیت‌ بود.

«رضا صادق‌پور» نایب رییس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال و رییس آکادمی سابق این باشگاه در گفت‌وگویی با خبرنگار کُردپرس با اشاره به اخبار جدایی ویلتموس سرمربی بلژیکی تیم‌ ملی فوتبال ایران اظهار کرد:هم فدراسیون و هم آقای ویلموس از روز اول اشتباه کردند.آقای ویلتموس بعنوان مربی آیا از روز اول مطالعه نکردند که ایران دچار مشکلات و محدودیت‌های نقل و انتقال پولی است؟

وی ادامه داد:آقای ویلتموس قرارداد بستند و بعد اعلام کردند تا پولم را ندهید به ایران نمی‌آیم.وی در شرایطی به ایران آمدند و مدیریت تیم ملی را برعهده گرفتند که چیزی درباره فوتبال ایران نمی‌دانستند اما حداقل از این مشکلات خبر داشتند.

بازیکن و سرمربی کرمانشاهی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود:رفتار آقای ویلتموس و اظهارنظرهایشان‌ نشان داد که شناختی از فوتبال ایران و جامعه ایران ندارند،به همین خاطر دچار مشکل شده‌اند.دو طرف در بررسی و محاسباتشان دچار اشتباه شدند و بیشتر یک بحث احساسی بوده و آقای ویلتموس هم بدنبال پول بود.

صادق پور تصریح کرد:آقای ویلتموس باید از روز اول متوجه می‌شدند که ایران در تحریم شدید مالی و بانکی قرار دارد و بعدا با علم به این موضوع قرارداد می‌بستند کما اینکه حتما مشاورانشان این قضیه را به او گوشزد کرده‌اند،اگر که بهانه او سرفصل‌های دیگری نداشته باشد!

سرمربی سابق تیم فوتسال استقلال تهران با اشاره به ناکارآمدی ویلتموس در تیم ملی فوتبال ایران،خاطرنشان کرد:آقای ویلتموس به درد فوتبال ایران نمی‌خورد،چرا که اولویت اول او پول بود و اولویت اول فدراسیون فوتبال رفع مسئولیت بود.

صادق پور تاکید کرد:احساس مسئولیت با رفع مسئولیت دو چیز متفاوت است.این که یک‌ اسم بزرگ‌ را به فوتبال ایران بیاوریم و هر اتفاقی افتاد گردن‌ او بیاندازیم،مسئولیت پذیری نیست بلکه رفع مسئولیت است.

به گزارش کُردپرس به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رسانه بلژیکی walfoot، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که روز‌های خوبی را با تیم ملی این کشور سپری نمی‌کند، با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران برای جدایی از تیم ملی به توافق رسیده است.