سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  جمعه 15 آذر 1398  ::  18:27   

سانحه رانندگی خانواده صلاح الدین دمیرتاش در راه زندان ادیرنه

سرویس ترکیه - مینی بوس VIP که خانواده صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) را حمل می کرد در اتوبان اروپا نزدیکی منطقه وَلیمَشه در چورلو ترکیه بر اثر ترکیدن لاستیک دجار سانحه رانندگی شده و اعضاب خانواده دمیرتاش از جمله پدر و مادر وی در این سانحه زخمی شدند.

به گزارش کردپرس، مینی بوس VIP که خانواده صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) را حمل می کرد در اتوبان اروپا نزدیکی منطقه وَلیمَشه در چورلو ترکیه بر اثر ترکیدن لاستیک دجار سانحه رانندگی شده و اعضاب خانواده دمیرتاش از جمله پدر و مادر وی در این سانحه زخمی شدند.

به نوشته روزنامه دیوار، در این سانحه رانندگی طاهر دمیرتاش، پدر صلاح الدین، صادیه دمیرتاش، مادر، شادیه بولوت تکین، خواهر صلاح الدین دمیرتاش به همراه مهمت و سلیمان آک کایا، برادر زن های صلاح الدین دمیرتاش، فصیح ترکمن، باجناق دمیرتاش و همچنین برخی از اعضای خانواده طاهر الچی رئیس سابق کانون وکلای دیاربکر زخمی شده اند.

آیگل دمیرتاش، وکیل و خواهر صلاح الدین دمیرتاش در خصوص این سانحه رانندگی عنوان کرد: «هنگام انتقال به ادیرنه برای ملاقات صلاح الدین در زندان این سانحه رانندگی رخ داده است. به بیمارستان منتقل شده اند حال عمومی همگی خوب است. تحت نظر هستند».

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#کردها
#صلاح الدین دمیرتاش