سرویس عراق
آخرین خبرهای عراق
انتشار:  شنبه 16 آذر 1398  ::  14:52   

درخواست برگزاری تظاهرات میلیونی در محل اقامت مقتدی صدر در نجف

سرویس عراق و اقلیم کردستان - یکی از افراد بسیار نزدیک به رهبر جریان صدر با درخواست برگزاری تظاهرات گسترده در نزدیکی محل اقامت وی در نجف اشرف موافقت کرد.

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، صالح محمد العراقی، از افراد بسیار نزدیک به مقتدی صدر، بعد از ظهر امروز (شنبه) موافقت خود با درخواست یکی از هواداران رهبر جریان صدر برای برگزاری تظاهرات گسترده در نزدیکی محل اقامت وی در منطقه حنانه شهر نجف اشرف را اعلام کرد.

العراقی در پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی فیسبوک در این باره نوشت: یکی از افراد، درخواست از هواداران جریان صدر برای برگزاری تظاهرات در نزدیکی منزل صدر را مطرح کرده و گفته به صورت گروه و کاروان و با تعداد بزرگ وارد حنانه شوید تا از مسالمت آمیز بودن (تظاهرات) و نظم (عمومی) محافظت کنیم.

این فرد نزدیک به مقتدی صدر با اشاره به این که فرد مذکور پیام خود را با هشتگ "تظاهرات میلیونی حنانه" به پایان رسانده، در پاسخ به درخواست وی و در تایید برگزاری تظاهرات گسترده در این منطقه گفت: به خدا توکل کنید.

این در حالی است که العراقی پیشتر نیز ضمن اعلام این که منطقه حنانه در نجف اشرف به عنوان محل اقامت صدر، بامداد امروز هدف حمله پهپادی قرار گرفته، تاکید کرده بود که حمله مذکور در پاسخ  به دستور رهبر جریان صدر به نیروهای به اصطلاح کلاه آبی به عنوان بخشی از شاخه نظامی این جریان یعنی سرایا السلام جهت حفاظت از معترضان در شهر بغداد در شب گذاشته و پیش از آن نیز در نجف اشرف، انجام شده است.

برچسب‌ها:
#عراق
#نجف
#منطقه حنانه
#مقتدی صدر
#تظاهرات