انتشار:  شنبه 16 آذر 1398  ::  16:57   

نوجوان ماکویی در ژاپن تقدیر شد

سرویس آذربایجان غربی- دختر نوجوان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ماکو به عنوان برنده مسابقه نقاشی محیط زیست «کائو» کشور ژاپن جایزه خود را در توکیو دریافت کرد.

به گزارش کردپرس، به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، "غزاله محمدی" عضو نوجوان مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ماکو امروز ۱۶ آذر ۱۳۹۸ با دعوت رسمی کشور ژاپن در توکیو حضور یافت و حدود ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت تهران، جایزه و لوح تقدیر خود را از دست میشیتاکا ساوادا رئیس و مدیر اجرائی کائو دریافت کرد.

روز ۱۴ آبان ماه سال جاری و با انتشار اسامی برگزیدگان دهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «کائو» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۹ که با موضوع «با هم، ما دوست محیط زیست هستیم» برگزار شد.

در این مراسم غزاله محمدی از ایران ، عنوان برگزیده و دعوتنامه رسمی حضور در محل برگزاری مراسم تقدیر در توکیو ژاپن را کسب کرد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با ارسال ۴۷۸ اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده بود که از این تعداد، ۷۵ اثر از مراکز کانون استان آذربایجان‌غربی به دبیرخانه مسابقه ارسال شده بود.