انتشار:  شنبه 16 آذر 1398  ::  17:09   

دو مرد میانسال در آذربایجان غربی حین کار جان باختند

سرویس آذربایجان غربی - فرمانده انتظامي ارومیه از فوت دو مرد میانسال در استان در اثر حوادث محل کار خبر داد و گفت: تحقیقات در خصوص علت مرگ آنها ادامه دارد.

به گزارش کردپرس، سرهنگ کریم اکبری در این خصوص به پليس گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر مرگ مشکوک در کانکسی در شهرستان ارومیه، ماموران انتظامي به همراه اورژانس سريعا به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسي هاي انجام شده توسط ماموران مشخص شد يک مرد 51 ساله كه نگهبان يك آپارتمان نیمه ساخته بوده است هنگام استراحت در کانکس نگهباني بر اثر نشت گاز دچار خفگي شده و جان خود را از دست داده است.

این مقام انتظامی تصريح كرد: با تاييد مرگ توسط پزشکان و با دستور مقام قضائي جسد برای تحقيقات بيشتر به پزشكي قانوني انتقال يافت.

فرمانده انتظامي ارومیه  ضمن ابراز تاسف از اين حادثه دلخراش از شهروندان خواست تا نكات ايمني را رعايت كنند و قبل از نصب هرگونه دستگاه حرارتي از باز و تميز بودن دودکش آن اطمينان يابند و هرچند وقت يک بار، دودکش ها و وسايل گرمايشي را کنترل نمایند.

اکبری در اتفاقی دیگر از مرگ یک مرد 60 ساله به علت سقوط از ارتفاع در شهرستان سلماس خبر داد و گفت: این نفر هنگام کار بر اثر سقوط از پشت بام یک ساختمان مسکونی به شدت صدمه دید و جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به اینکه جسد متوفي برای بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني منتقل شد، اظهار کرد: تحقیقات تکمیلی در خصوص علت بروز این حادثه از سوی پلیس ادامه دارد.