انتشار:  شنبه 16 آذر 1398  ::  17:30   

رییس اداره راه و ترابری پیرانشهر در گفتگو با کردپرس:

تردد در تمامی محورهای مواصلاتی پیرانشهر در جریان است

سرویس آذربایجان غربی- رئیس اداره راهداری شهرستان پیرانشهر گفت: با توجه به بارش برف اخیر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر با کندی اما در جریان است.

جلال محمدی، رئیس اداره راه و ترابری شهرستان پیرانشهر در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت:  همزمان با بارش برف در شهرستان پیرانشهر تمامی اکیپ های این اداره با اعزام به راههای مواصلاتی به این شهرستان نسبت به عملیات برف روبی اقدام کرده اند.

 وی ادامه داد: با تلاش مأموران راهداری هم اکنون عملیات برف روبی و شن ریزی محورهای اصلی منتهی به این شهرستان در حال انجام است و تا کنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر مسدود بودن محورهای مواصلاتی به پیرانشهر مخابره نشده است.

محمدی اضافه کرد: بارش برف و کولاک در محور تمرچین به پیرانشهر برای لحظات کوتاهی باعث ایجاد اختلال در تردد خودروهای عبوری کرده بود اما تردد در این محور هر چند به کندی اما با تلاش مأموران درجریان است.

محمدی ضمن توصیه به رانندگان عبوری در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر تأکید کرد: با احتمال پیش بینی ادامه بارشها تا فردا توصیه می شود رانندگان خودروهای عبوری نسبت به تجهیز خودروهای خود به وسایل گرمایشی، زنجیر چرخ و مواد غذایی مورد نیاز تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند تا خدای ناکرده گرفتار مشکلات جاده ای نشوند.

رئیس اداره راهداری پیرانشهر در خاتمه گفت: در تردد محورهای روستایی هم هیچ گونه گزارشی مبنی بر مسدود بودن ارائه نشده است هر چند که اکیپ های برف روب این اداره پس از اتمام عملیات برف روبی در محورهای شهری بلافاصله جهت انجام عملیات برف روبی به مناطق روستایی و صعب العبور اعزام خواهند شد.