انتشار:  سه‌شنبه 24 دی 1398  ::  11:55   

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه:

مشکلات معارضین پروژه گازرسانی به «دشت ذهاب» سرپل ذهاب برطرف شد

سرویس کرمانشاه ـ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در خصوص پروژه های شهرستان سرپل ذهاب، گازرسانی به محور «دشت ذهاب» با توجه به معارضین موجود در راستای تسریع در انجام پروژه مشکلات معارضین و تحصیل اراضی با محوریت فرمانداری برطرف شده است.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سیروس شهبازی امروز در جمع پیمانکاران شرکت گاز اظهار داشت: در جلسه مشترک سرپرست مدیریت گازرسانی با حضور فرمانداران شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب در خصوص پروژههای شهرستان گیلانغرب از جمله محور «بیگ رضایی»، «باسکله»، «گور سفید» و «دشت دیره» مقرر شد مشکلات معارضین مسیر پروژه ها توسط فرمانداری مربوطه پیگیری و رفع معارض شود و شرکت گاز استان نسبت به تسریع در گازرسانی به روستاهای محورهای فوق اقدام کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: در خصوص پروژه های شهرستان سرپل ذهاب، گازرسانی به محور «دشت ذهاب» با توجه به معارضین موجود در راستای تسریع در انجام پروژه مشکلات معارضین و تحصیل اراضی با محوریت فرمانداری برطرف شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: ضمنا در خصوص تسریع در انجام باقیمانده روستاهای محور «قلعه شاهین» و محور «بریموند» و باقیمانده پروژه بند «ق» نیز ضمن پیگیری از طریق گاز استان، همکاری لازم از طریق شهرداری نسبت به ارائه مجوزات لازم و پیگیری رفع معارضین پروژه توسط فرمانداری شهرستان بعمل آید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر، در شهرستان کرمانشاه، گازرسانی به 170 روستا در قالب 6 پکیج توسط پیمانکاران در دست اجرا و از پیشرفت قابل توجهی نیز برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، در حال حاضر گازرسانی به 148 روستا در قالب 10 پکیج توسط پیمانکاران برای شهرستان گیلانغرب و سرپل ذهاب در دست اجرا می باشد.