انتشار:  سه‌شنبه 24 دی 1398  ::  13:29   

جمع آوری کمک های آذربایجان غربی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

سرویس آذربایجان غربی- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: جمع آوری کمک های مردم ارومیه برای مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان از  ۲۴ دی ماه آغاز می‌شود.

به گزارش کردپرس، علی اصغر احمدزاده در جمع خبرنگاران افزود: روند جمع آوری کمک های مردمی از ساعت ۹صبح تا ۱۹ عصر جهت ارسال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان به صورت نقدی و غیری نقدی انجام می شود.

او تاکید کرد: اقلام غیر نقدی برای ارسال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان بیشتر شامل پتو، لوازم گرمایشی، کنسرو، به ویژه از کنسرو ماهی و کنسرو لوبیا خواهد بود و این کمک ها توسط پرسنل شهرداری ارومیه در آن منطقه توزیع می شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه تصریح کرد: محل جمع آوری کمکهای انسان دوستانه در میدان انقلاب و مقابل ساختمان شهرداری ارومیه خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز از آمادگی برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی استان و ارسال آن به مناطق سیل‌زده سیستان‌ و بلوچستان خبر داد و گفت: جمعیت هلال احمر استان برای امدادرسانی و اعزام تیم های سیلاب، تجهیزات و جمع آوری کمک های نقدی آمادگی کامل دارد.

سعید رهبر ادامه داد: هم استانی ها می توانند کمک های خود را از طریق شماره #۵۴*۱۱۲*، همچنین از طریق شماره حساب ۵۲۶۳۶۳۶۳۵۳ نزد بانک ملت شعبه امام علی و به نام کمک های خیرین واریز کنند.