انتشار:  سه‌شنبه 24 دی 1398  ::  13:58   

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه در گفتگو با کردپرس:

ارسال 700 بسته مواد غذایی به سیستان و بلوچستان/ واریز کمک‌های نقدی به مردم سیل زده از طریق کد دستوری #۵۴*۱۱۲*

سرویس کرمانشاه ـ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: براساس آخرین آمار تاکنون بیش از 700 بسته مواد غذایی با تاریخ مصرف یک ماهه به سیستان و بلوچستان و... از سوی جمعیت هلال احمر این استان کرمانشاه ارسال شده است.

فرزین معتمدی در گفتگو با خبرنگار کردپرس اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر شدت بارش ها در مناطق حنوبی و جنوب شرق کشور باعث سیلاب و خسارت بسیاری به برخی از استانها شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: بدین منظور استان کرمانشاه همانند به مانند دیگر مناطق کشور آمادگی خود را برای ارسال کمک و نیرو به این مناطق اعلام کرده است.

وی تصریح کرد: لذا استاندار کرمانشاه برای کمک به سیل زدگان حساب جمعیت هلال احمر کل کشور را اعلام کرده است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این حساب به منظور کمک‌های نقدی است، افزود: جمعیت هلال احمر کشور و به تبع آن استان کرمانشاه مسئول جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده می باشد.

معتمدی گفت: براساس آخرین آمار تاکنون بیش از 700 بسته مواد غذایی با تاریخ مصرف یک ماهه به سیستان و بلوچستان و... از سوی جمعیت هلال احمر این استان کرمانشاه ارسال شده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: خوشبختانه این مواد غذایی به دستان مردم سیل زده سیستان و بلوچستان رسیده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در پایان سخنان خود گفت: واریز کمک‌های نقدی از طریق کد دستوری #۵۴*۱۱۲* به حساب جمعیت هلال احمر قابل پرداخت است.