سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  پنج‌شنبه 24 بهمن 1398  ::  11:28   

بختیار علیزاده شهردار سقز شد

سرویس کردستان- بختیار علیزاده با ۴ رأی موافق از اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار جدید شهر سقز انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس به نقل از ایرنا، شهرداری سقز بعد از استیضاح چیا صالحی بابامیری، به صورت سرپرست بمدت ۲ ماه کارهای اداری این نهاد خدماتی انجام شد و بعد از چند جلسه اعضای شورای اسلامی شهر و معرفی چندین کاندیدا برای پست شهرداری، در نهایت سه نفر(بختیار علیزاده، ایوب علیزاده، افشین عزیزی) به عنوان گزینه تصدی شهردار به صحن شورای اسلامی شهر راه یافتند.

در جلسه شورای اسلامی شهر، افشین عزیزی، بختیار علیزاده و ایوب علیزاده سه گزینه تصدی پست شهرداری به ارائه برنامه های خود پرداختند که در نهایت بختیار علیزاده با ۴ رأی در مقابل ایوب علیزاده با ۳ رأی به عنوان شهردار سقز انتخاب شد و افشین عزیزی قبل از رأی‌گیری انصراف داد.

رییس شورای اسلامی شهر سقز در این ارتباط اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی شهر با جدیت کامل و مطالعه برنامه های ارائه شده هر یک از گزینه های تصدی پست شهرداری، تصمیم در مورد هر سه گزینه را به رأی گذاشتیم و بعد از شمارش آرا، بختیار علیزاده با ۴ رأی به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.

رضا اسعدی افزود: از بختیار علیزاده برای اجرای برنامه هایش حمایت کامل خواهیم کرد و باهم در صدد آرامش به شهرداری و اجرای طرح های بزرگ برای توسعه سقز خواهیم بود.

بختیار علیزاده، مهندس عمران و فوق لیسانس مدیریت اجرایی، مدیر عامل شرکت پیمانکاری راه و ساختمان و شهردار سابق بانه بود.

بختیار علیزاده قبل از آنکه توسط شورای اسلامی شهر بعنوان شهردار سقز انتخاب شود، داوطلب شرکت در  انتخابات مجلس شورای اسلامی بود