سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 24 بهمن 1398  ::  13:37   

در اولین روز از تبلیغات مجلس؛

شهر کرمانشاه در زیر پوسترها و بنرهای انتخاباتی مدفون شد

سرویس کرمانشاه ـ در اولین روز از آغاز رسمی تبلیغات مجلس؛ سیمای شهر کرمانشاه در زیر پوسترها و بنرهای انتخاباتی داوطلبین مدفون شد.

به گزارش خبرنگار کُردپرس، از همان دقیقه اول آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی در کشور، طرفداران و هواداران نامزدهای انتخاباتی با هجوم به سطح شهر کرمانشاه باعث شدند که کمتر از یک ساعت چهره شهر کرمانشاه در زیر هزاران هزار عکس، شعار، بنر و... مدفون شود.

علیرغم هشدارهای فرماندار کرمانشاه و سایر مسئولان ذیربط نامزدهای انتخاباتی تبلیغات خود را به دیوارهای منوریل ساخته نشده کرمانشاه، دیوارهای ادارات و منازل مسکونی و... کشانده اند و بی شک در طول هفته آینده منظر و سیمای شهر کرمانشاه بسیار زشت خواهد شد.

این در حالی است که کمتر از 40 روز دیگر به عید نوروز و ورود مسافران و گردشگران به کرمانشاهی باقی مانده است و در صورتی که روند دیوارنویسی و الصاق بی سروسامان پوسترهای انتخاباتی وکلای آینده مجلس در کرمانشاه به این شدت ادامه داشته باشد، شهرداری هرگز نمی تواند که چهره شهر را در این بازه زمانه کوتاه دوباره به شکل گذشته خود برگرداند.

برخی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه برای اطمینان از ماندن بنرهای چندمتری خود در سطح شهر برای انظار عمومی، این به بنرها را با پیچ و مهر به ستون های منوریل میخکوب کرده اند که چشم اندازه ناخوشایندی به شهر بخشیده است.

استفاده از پیشوندهای «دکتر»، «سردار»، «مهندس» در پوستر اکثر نامزدهای انتخاباتی در کرمانشاه چشم نوازی می کند.

به نظر می رسد شهرداری بعد از پایان انتخابات هم از نظر زمانی و هم مالی باید هزینه های بسیاری برای پاکیزه کردن شهر از پوسترها و دیوارنویسی های کاندیداهای مجلس صرف کند.

بهتر است که مجریان و ناظران این انتخابات، تخلف های تبلیغاتی داوطلبین را به صورت جدی و بدون اغماض پییگیری نمایند.