سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  پنج‌شنبه 24 بهمن 1398  ::  15:13   

اختلال در سایت تکمیل ثبت نام مسکن ملی/متقاضیان نتوانستند اطلاعات خود را ثبت کنند!

سرویس ایران- تکمیل ثبت نام مسکن ملی از روز 16 بهمن آغاز و تا امروز 26 بهمن ماه ادامه داشت اما سایت سازمان ثبت اسناد از همان روز اول با اختلال مواجه بوده و امروز که آخرین مهلت بود به طور کلی سایت این سازمان قطع شده و از میان متقاضیان کسی نتوانست روند ثبت نام خود را تکمیل کند.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، در حالیکه تایید شدگان دریافت مسکن ملی از روز 14 بهمن ماه پیامک تایید را دریافت کرده و از روز 16 بهمن برای تکمیل ثبت نام اقدام کرده اند سایت سازمان ثبت اسناد از همان روز اول با اختلال مواجه بوده و امروز 26 بهمن ماه که اخرین مهلت تکمیل ثبت نام است متقاضیان موفق به ثبت نشده و سایت این سازمان به طور کلی قطع شده است.

ثبت نام مسکن ملی از ابتدا با ابهامات زیادی روبرو بود در استانی مانند کردستان که تعداد متقاضیان هم بسیار بود، در آبان ماه که ثبت نام آن صورت گرفت، در همان دقایق اولیه ثبت نام، کاربران با پیام ظرفیت تکمیل است مواجه شدند و بسیاری از آنها نتوانستند ثبت نام کنند. حالا از روز چهاردهم بهمن ماه هم که برخی از افرادی که توانستند در کسری از ثانیه ثبت نام کنند، پیامک تایید را دریافت کردند از روز 16 بهمن لغایت 26 بهمن ماه باید برای تکمیل ثبت نام خود اقدام می کردند اما از همان روز اول سایت سازمان ثبت اسناد با اختلال مواجه شد و امروز که روز آخر تکمیل ثبت نام بود متقاضیان با قطعی سایت مواجه شدند و نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

متولیان باید تکلیف آنهایی که نتوانستند روند ثبت نام خود را به دلیل اختلال سایت تکمیل کنند، روشن کنند اما با اینکه امروز آخرین روز تکمیل ثبت نام بود و بسیاری از متقاضیان نتوانستند مراحل کار خود را انجام دهند تاکنون مسئولی نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده و متقاضیان در بلاتکلیفی به سر می برند.