سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  پنج‌شنبه 24 بهمن 1398  ::  16:21   

دستگیری سه قاچاقچی قرص های روانگردان در مهران و چرداول

سرویس ایلام - فرماندهان انتظامی مهران و چرداول در اخباری جداگانه از دستگیری یک عامل فروش قرصهای روانگردان در مهران و 2 سوداگر مرگ دیگر در چرداول خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی، فرمانده انتظامی مهران گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مأموران انتظامی شهرستان با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسائی یک نفر شرور سابقه دار که در امر توزیع قرص‌های روان گردان و مواد مخدر فعالیت داشت، شدند.

وی با اشاره به اینکه با تلاش ماموران انتظامی و هماهنگی مقام قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر شده است، افزود: تعداد ۹۲۰ عدد قرص روان گردان و مقداری مواد مخدر بسته بندی شده و آماده توزیع نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این راستا یک دستگاه موتورسیکلت توقیف و روانه پارکینگ شد، خاطر نشان کرد: متهم جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ مظفر مهدیخانی، فرمانده انتظامی چرداول نیز از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و کشف مقادیری مواد مخدر خبر داد و گفت: ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی سیمره در راستای طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر یک دستگاه خودرو تاکسی سمند را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی به عمل آمده از داخل این خودرو مقادیری مواد مخدر آماده توزیع کشف کردند.

سرهنگ مهدیخانی با بیان اینکه خودروی متهمان روانه پارکینگ شده، ادامه داد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.