سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 24 بهمن 1398  ::  20:09   

حضور فرنگی کار کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی آسیا/حضور داوران زن کرمانشاهی در مسابقات کشتی بانوان کشور

سرویس کرمانشاه ـ اسامی ملی پوشان اعزامی تیم کشتی فرنگی ایران به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعلام شد که نام یکی از فرنگی‌کاران کرمانشاهی نیز در میان آنها دیده می‌شود.

به گزارش کُردپرس، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در حالی به رقابت های قهرمانی آسیا در هندوستان اعزام می شود که «بهروز هدایت» کشتی گیر کرمانشاهی نیز یکی از ملی پوشان ایران در این رقابت ها خواهد بود.

تیم فرنگی ایران با ۱۰ کشتی گیر عازم رقابت های قهرمانی آسیا خواهد شد که بهروز هدایت کشتی گیر کرمانشاهی نماینده وزن ۸۷ کیلوگرم کشورمان خواهد بود.

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن برگزار می شود و اعضای تیم ملی روز شنبه ۲۶ بهمن عازم هند خواهند شد.

هدایت تیم ملی کشتی فرنگی ایران بر عهده محمد بنا قرار دارد و حبیب الله اخلاقی، داود اخباری، لقمان رضایی و سیامک قیطاسی نیز به عنوان مربی در کنار تیم خواهند بود.

بهروز هدایت ابتدای بهمن امسال و در چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی که به میزبانی شیراز برگزار شد با شکست همه رقبا مقام قهرمانی را کسب کرد.

فدراسیون کشتی اسامی داوران حاضر در مسابقات کلاسیک بانوان کشور را اعلام کرد که بر این اساس نام ۲ داور کرمانشاهی که درچه ملی دارند هم به چشم می خورد.

«مونا امیریان» و «هانیه حاتمی» داوران کرمانشاهی هستند که باید در کنار ۲۵ داور دیگر رقابت های کشتی کلاسیک بانوان کشور را قضاوت کنند.

رقابت های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن در سرسرای شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.