سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  یک‌شنبه 10 فروردین 1399  ::  18:03   

به یمن فضای مجازی؛

خانواده نقده ایی نیازمند صاحب سرپناه شدند

سرویس آذربایجان غربی- یک خانواده اهل شهر محمدیار از توابع شهرستان نقده که به دلیل ناتوانی در پرداخت اجاره بهای محل سکونت خود بی‌خانمان و خیابان‌نشین شده بود با کمک مسوولان اسکان یافت.

به گزارش کردپرس، روز گذسته تصاویری از خانواده ایی دو نفره در نقده در شبکه های مجازی منتشر شد که به دلیل عدم توانایی در پرداخت اجاره خانه خیابان نشین شده بودند.

شبکه های مجازی  نقش پررنگی در کمک به این خانواده بی سرپناه ایفا کردند و با ورود فرمانداری نقده و سایر دستگاه‌های ذیربط و بررسی موضوع در کمتر از ۲۴ ساعت مشکل این خانواده رفع شد.

فرماندار نقده در این خصوص به ایرنا گفت: این خانواده که یه زن و مرد هستند به علت نداشتن توانایی مالی برای پرداخت اجاره خانه خود مجبور به تخلیه محل زندگی‌ و خیابان‌نشینی شده بودند.

مرتضی فرامرزی افزود: با توجه به آنکه به دلیل شیوع کرونا همه مراکز نگهداری و اقامتی این شهرستان تعطیل شده است با همکاری بهزیستی، بخشداری و شهرداری محمدیار برای این خانواده یک منزل مسکونی اجاره و به آن انتقال داده شدند تا در آن سکونت پیدا کنند.

او ادامه داد: مقرر شد روزانه ۲ وعده غذای گرم نیز به این خانواده داده شود تا این خانواده دغدغه‌ای برای تامین موادغذایی خود نیز نداشته باشند.

فرامرزی گفت: با هماهنگی های انجام شده با کمیته امداد امام (ره) نیز این خانوده جزو مستمری بگیران این نهاد درآمدند.