سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  یک‌شنبه 10 فروردین 1399  ::  20:06   

مدیر کل زندان های آذربایجان غربی:

اعتصاب زنان زندانی در ارومیه صحت ندارد

سرویس آذربایجان غربی- مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی انتشار اخباری در خصوص اعتصاب ۲۰۰ زندانی زن در زندان ارومیه را شایعه‌ای کذب خواند و آن را از ناحیه دشمنان و معاندین نظام دانست

به گزارش کردپرس، به نقل از میزان، حمزه بروجنی درباره انتشار اخباری درخصوص اعتصاب زندانیان در زندان ارومیه گفت: زندان ارومیه دارای کلیه استانداردهای لازم است و تاکنون هیچ گونه اعتصابی در زندان ارومیه اتفاق نیفتاده است.

او افزود: در مورد بانویی که اظهار شده در اثر کرونا فوت کرده است لازم به ذکر است این بانو حدود یک هفته پیش در بیمارستان حضرت سید الشهدا که فقط مختص بیماران قلبی هست به علت عارضه قلبی فوت کرده و اصلا این بیمارستان پذیرش بیمار کرونایی ندارد.

بروجنی اظهار کرد: زندان‌های استان با تمام توان تلاش می‌کنند تا امنیت روانی و بهداشتی زندانیان به مخاطره نیفتد.

او در خصوص موضوع پیش آمده در یکی از زندان های استان گفت: با تمهیدات اتخاذ شده زندان های استان در آرامش و سلامت کامل هستند.با درایت و هوشیاری کامل عوامل مجموعه زندان این موضوع بلافاصله خنثی شده است .

بروجنی ضمن قدردانی از عوامل انتظامی و امنیتی تاکید کرد : سربازان اصلاح و تربیت با اقتدار و هوشیاری بر تمامی موضوعات امنیتی که باعث آرامش روانی جامعه می باشد ، اشرافیت کامل دارند و اجازه هیچ گونه اقدام شیطنت آمیز را به معاندین نخواهند داد