سرویس عراق
آخرین خبرهای عراق
انتشار:  یک‌شنبه 10 فروردین 1399  ::  22:20   

از سوی سفارت جمهوری اسلامی در بغداد؛

درخواست از شهروندان عراقی برای پیوستن به پویش ضد تحریمی علیه مردم ایران

سرویس عراق و اقلیم کردستان - سفارت ایران در بغداد از دوستداران ملت ایران خواست برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به تحریم‌های واشنگتن علیه تهران به پویش شکل گرفته علیه این تحریم‌ها بپیوندند.
 

به گزارش کردپرس، سفارت ایران در بغداد از دوستداران ملت ایران خواست برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به تحریم‌های واشنگتن علیه تهران به پویش شکل گرفته علیه این تحریم‌ها بپیوندند.
در بیانیه سفارت ایران در عراق خطاب به شهروندان عراقی و دوستداران ملت ایران آمده است: ویروس کرونا تهدیدی جهانی است و مقابله با این تهدید جهانی نیازمند همکاری بین‌المللی است اما تحریم‌های غیر قانونی ایالات متحده امریکا علیه مردم ایران در مسیر مقابله با این ویروس همه‌گیر سنگ‌اندازی می کند.
در ادامه این بیانیه ذکر شده است: از همه شهروندان و دوستداران ملت ایران درخواست می‌شود برای رفع تحریم‌های ظالمانه امریکا علیه مردم ایران و امضا برای پیوستن به پویش مخالف این تحریم‌ها به سایت corona2plus.com مراجعه و اعتراض خود را به سیاست‌های ظالمانه دولت امریکا اعلام کنند؛ سیاست‌هایی که در سایه وضعیت بهداشتی کنونی، زندگی و سلامت مردم ایران را هدف گرفته است.