سرویس کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 12 فروردین 1399  ::  15:20   

فرماندار کرمانشاه در گفتگو با کردپرس:

۱۰ معبر در کمربندی‌های کرمانشاه برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود گردید

سرویس کرمانشاه ـ فرماندار کرمانشاه با اشاره به اینکه کمربندی های کرمانشاه کاملا مسدود شده اند، یادآور شد: از روز گذشته تاکنون بیش از ۱۰ معبر در کمربندی‌ها مسدود شده است و در پارک‌ها با نصب بنر از مردم خواسته شده که به هیچ عنوان نباید در اماکن تفریحی و تفرجگاه‌ها حضور پیدا کنند.

«فضل الله رنجبر» در گفت وگو با خبرنگار کردپرس اظهار داشت: از مردم کرمانشاه که این روزها مواد و هشدارهای بهداشتی را مورد توجه قرار می دهند نهایت قدردانی را داریم.

فرماندار کرمانشاه گفت: با این وجود بازهم برخی از شهروندان متوجه خطرات بالای این اپیدمی نیستند که این می تواند برای دیگر شهروندان یک زنگ خطر باشد.

وی در ادامه سخنان خود اعلام کرد: بر اساس اجرای طرح فاصله گیری اجتماعی و ممانعت از تردد افراد غیر ساکن، تمامی جاده‌های فرعی که از کمربندی‌ها به داخل شهر کرمانشاه منتهی می‌شوند با همکاری اداره راهداری، شهرداری و پلیس راه مسدود شده‌اند.

رنجبر با اشاره به اینکه کمربندی های کرمانشاه کاملا مسدود شده اند، یادآور شد: از روز گذشته تاکنون بیش از ۱۰ معبر در کمربندی‌ها مسدود شده است و در پارک‌ها با نصب بنر از مردم خواسته شده که به هیچ عنوان نباید در اماکن تفریحی و تفرجگاه‌ها حضور پیدا کنند.

فرماندار کرمانشاه گفت: همچنین در مسیر چالابه خودروهایی که قصد عزیمت به استان‌های دیگر را دارند توسط نیروهای انتظامی و پلیس راه به کمربندی‌ها هدایت می‌شوند.

وی گفت: فعالیت صنف‌های از جمله خبازی‌ها، قصابی‌ها، سوپرمارکت‌هایی که با مایحتاج روزمره مردم سر و کار دارند ادامه دارد و به هیچ وجه فعالیت این صنوف تعطیل نمی‌شود.