سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 12 فروردین 1399  ::  15:05   

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه در گفتگو با کردپرس:

مهمان نوروزی کرمانشاه 114 میلیون جریمه شدند /جلوگیری از ورود 7 هزار و 937 خودرو به کرمانشاه

سرویس کرمانشاه ـ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه نزدیک به 500 نفر را در 23 گیت ورودی استان کرمانشاه مستقر کرده ایم که این تیم ها تاکنون از ورود 7 هزار و 937 خودرو به استان کرمانشاه جلوگیری کرده اند.

«مسعود بهرام نژاد» در گفت وگو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد: یکی از اصلی ترین راههای مبارزه با ویروس کرونا بعد از در خانه ماندن مردم، مسئله جلوگیری از ورود وسایل نقلیه به داخل استان کرمانشاه است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: بنابراین با تاکیدات فراوان استاندار کرمانشاه و دیگر مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، فرماندار و... تدابیر بسیار ویژه ای برای کنترل مبادی ورودی و خروجی استان کرمانشاه در بحث مبارزه با بیماری کرونا اندیشیده شده است و خوشبختانه این تدابیر در کاهش آمارهای این بیماری بی تاثیر نبوده است.

بهرام نژاد ادامه داد: همچنین در طرح مبارزه با شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه با اصناف نیز جلسات بسیاری برگزار کرده ایم و مقرر گردید که فعالیت برخی از اصناف در این مدت تعطیل شوند.

وی با اشاره به تعطیلی و پلمب 141 واحد صنفی متخلف در کرمانشاه بیان داشت: برخی از اصناف در بحث مبارزه با بیماری کرونا کوتاهی هایی داشته اند که این اصناف با حکم قانونی تعطیل شده اند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه اظهار کرد: همچنین برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه  نزدیک به 500 نفر را در 23 گیت ورودی استان کرمانشاه مستقر کرده ایم که این تیم ها تاکنون از ورود 7 هزار و 937 خودروی غیربومی به استان کرمانشاه جلوگیری کرده اند.

بهرام نژاد بیان داشت: تمامی مبادی ورودی استان کرمانشاه به صورت شبانه روز تحت کنترل است و همین امر باعث شده است که رانندگان غیربومی راهی برای ورود به این استان نداشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: همچنین تا به امروز 58 محور مواصلاتی در سطح استان کرمانشاه برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا به طور کامل مسدود شده است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: از سوی دیگر تاکنون خورودهای توقیف شده و غیربومی در کرمانشاه بیش از  114 میلیون تومان جریمه شده اند.