انتشار:  چهارشنبه 13 فروردین 1399  ::  00:20   

حمل خودروی پارک شده گردشگران در حاشیه جاده های ایلام با جرثقیل

سرویس ایلام - رئیس پلیس راه استان ایلام از جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ۱۵۰۰ دستگاه خودرو متخلف در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد و گفت: خودروهای پارک شده گردشگران در حاشیه جاده ها با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شوند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: پلیس راه از تمام تجهیزات و امکانات و با آماده باش کامل تا پایان تعطیلات نوروزی با حضور پررنگ در جاده ها و با افراد قانون گریز برخورد قاطع خواهد کرد.

وی افزود: در ۴۸ ساعت گذشته دوربین های هوشمند ثبت تخلفات جاده ای در استان؛ بیش از ۱۵۰۰ مورد تخلفات جاده ای ثبت کرده اند.

رئیس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه تا پایان تعطیلات؛ کلیه جاده های فرعی، راههای روستایی، تفرجگاهها، مناطق تفریحی و آرامستان ها مسدود هستند، یادآور شد: خودروهای پارک شده گردشگران در حاشیه  جاده ها به پارکینگ منتقل می شوند.

سرهنگ همتی زاده با اشاره به اینکه کلیه اقدامات در راستای مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا است، تصریح کرد: مردم باید از ترددهای غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند چرا که رانندگان متخلف مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون و خودروی آنها به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

وی تاکید کرد: راههای اصلی منتهی به شهر ایلام و شهرستان های دیگر استان تا پایان تعطیلات مسدود می شوند و در اجرای این طرح، رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا، دادستان از اقدامات پلیس حمایت و با کسانی که از قانون سر پیچی کنند برخورد خواهند کرد.