سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  جمعه 15 فروردین 1399  ::  14:46   

تردد در مسیرهای بین شهری ایلام صرفا با مجوز فرمانداری ها

سرویس ایلام - رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: اشخاصی که ناچار به تردد در مسیرهای بین شهری هستند جهت دریافت مجوز به فرمانداری‌های محل سکونتشان مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، رضا همتی زاده اعلام کرد: در اجرای مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا محدودیت و ممنوعیت‌های آمد و شد در جاده ها تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

وی افزود: افرادی که مجبور به رفت و آمد در جاده های بین شهری هستند جهت دریافت مجوز به فرمانداری ها مراجعه و پس از اخذ مجوز  برای تایید و بلامانع شدن تردد شان به پلیس راه های محل سکونت یا پلیس راه استان مراجعه کنند.

همتی زاده یادآور شد: در غیر این صورت هرگونه تردد خودرویی در بین جاده ها توسط دوربین های ثابت،  سیار و گشت های بین مسیرها رصد و اعمال قانون جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می شود.

وی با تاکید بر اینکه کلیه میهمانان نوروزی غیر ساکن هرچه سریعتر از کمربندی های استان های مسیرشان به محل سکونتشان برگردند، ابراز کرد: شهروندان  عزیز ایلامی تا پایان اعلام طرح از ترددهای غیر ضروری در جاده های استان خودداری کنند، در غیر  این صورت و مشاهده هرگونه تخلف و عدم توجه به قانون مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، مشمول اعمال قانون جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف خودرو خواهند شد.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: وسایل نقلیه باربری(سبک وسنگین)و مسافربری و خودروهایی که از مبادی ذی صلاح دارای مجوز تردد هستند مشمول اعمال قانون در طرح فاصله گذاری اجتماعی نیستند.

به گزارش کردپرس، تعدادی از شهروندان که محل کار و سکونتشان در 2 شهرستان متفاوت از ایلام است برای رفت و آمد با مشکل مواجه شده اند و نسبت به ابهامات این طرح و پاسخگو نبودن فرمانداری هاگله مند هستند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#رییس پلیس راه ایلام، همتی زاده
#تردد جاده بین شهری
#کرونا
#طرح فاصله گذاری
#مجوز فرمانداری