سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 20 فروردین 1399  ::  19:33   

هماهنگی با وزارت بهداشت یا کلافگی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی!

سرویس آذربایجان غربی- در حالی که دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی دو روز پیش اعلام کرد که آمار تجمیعی دو روزه وضعیت کرونای استان را با هم منتشر می کند اما امروز از اعلام با تاخیر یک روز خبر داد.

به گزارش کردپرس، دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی دوشنبه 18 فرودین ماه بعد از تاخیری دو ساعته  در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اعلام کرد؛ که این آمار امروز اعلام  نمی شود و دانشگاه فردا به صورت تجمیعی آمار ۲ روزه را منتشر می‌کند.

این در حالی بود که پیشتر هر شب آمار مبتلایان و جان باختگان کرونا راس ساعت 8 شب به تفکیک هر شهرستان از سوی ریییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی رسانه ایی می شد.

امروز اما اعلام شد که آمار هر روز با یک روز تاخیر منتشر خواهد شد و امروز 20 فروردین ماه آمار روز 19 فروردین منتشر شد. بنابراین آماری که روز نوزدهم منتشر شد متعلق به روز هجدهم فروردین ماه بود.

وضعیتی که دانشگاه علوم پزشکی  آذربایجان غربی ساخته و آن را هماهنگی بیشتر با آمار اعلامی وزارت بهداشت معرفی کرده است، بیشتر شبیه کلاف سردرگمی است که آمار کهنه و یک روز گذشته را به زور می خواهد در این کلاف جای دهد.

از این پس هر روز که آمار وضعیت کرونا در آذربایجان غربی منتشر شد، هم استانی ها باید به تاریخ انتشار هم دقت کنند!

البته دانشگاه علوم پزشکی استان در اعلام با تاخیر آمار در خصوص مسمومیت های الکلی امسال، آنفولانزای سال گذشته نیز سابقه دارد.