سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  سه‌شنبه 6 خرداد 1399  ::  08:45   

اردوغان به تشکیلات استانی آک پارتی دستور آماده سازی برای انتخابات صادر کرد

سرویس ترکیه - رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و رئیس حزب عدالت و توسعه (AKP) در ویدئو کنفرانسی که با روسای تشکیلاتی کل استان های آک پارتی داشت دستور آماده سازی ها را به تمام تشکیلات استانی آک پارتی برای انتخابات صادر کرد.

به گزارش کردپرس، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و رئیس حزب عدالت و توسعه (AKP) در ویدئو کنفرانسی که با روسای تشکیلاتی تمام استان های آک پارتی داشت ضمن صدور دستور آماده سازی ها به تمام تشکیلات استانی آک پارتی برای انتخابات عنوان کرد: «از زلزله تا ویروس، از بحران سوریه تا لیبی را در سایه امکاناتی که سیستم جدید (اشاره به سیستم ریاست جمهوری) در اختیارمان گذاشته است به خوبی مدیریت کرده ایم. چیزی که باید به خوبی به ملتمان توضیح داده شود همین مسئله است. اجازه نخواهیم داد کسانی که سیستم ریاست جمهوری و موفقیت های که این سیستم به بار آورده است را نمی توانند هضم کنند به مسموم کردن افکار عمومی اقدام کنند».

به نوشته روزنامه ملیت، اردوغان در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: «تا برگزاری انتخابات 2023 در کنار آماده سازی ها و فعالیت های دیگر بر روی این مسئله نیز تمرکز خواهیم کرد. یک بازه زمانی سه ماهه برای طراحی برنامه ها و تقویت روابطمان با مردم در اختیار داریم. همگی با هم تلاش خواهیم کرد و هر آنچه که از دستمان برمی آید انجام خواهیم داد. هیچ شکی نیست که حمایت مردم را به دست خواهیم آورد. تا انتخابات بعدی بدون هیچ توقف و وقفه ای در خدمت به ترکیه و ملت ترک به مسئولیت های خود ادامه خواهیم داد».

لازم به ذکر است، این اظهارات اردوغان در سه سال مانده به انتخابات سناریوهای مطرح شده برای برگزاری انتخابات زودهنگام را تقویت کرده و به احتمال زیاد ترکیه زودتر از سال 2023 انتخابات برگزار خواهد کرد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#روسیه
#ترکیه