سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  جمعه 9 خرداد 1399  ::  18:37   

شناسایی ۱۸۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان؛

رکوردشکنی خطرناک کرونا در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه: رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی از شناسایی ۱۸۹ مورد جدید مبتلایان به کرونا ویروس در استان کرمانشاه خبر داد که رقمی بی سابقه از زمان آغاز این بیماری محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری کرپرس؛ مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان با اعلام این خبر اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۱۸۹ مورد جدید بیماران مبتلا به کرونا که ۲۸ مورد مربوط به بیماران بستری و ۱۶۱ مورد هم مربوط به بیماران سرپایی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۴ هزار و ۴۹۹ نفر رسید.
وی افزود: طی شبانه‌روز گذشته با ثبت ۲ مورد فوت، جمع جانباختگان کرونا در استان از ابتدای شیوع کرونا به ۱۱۷ مورد رسیده است و از مجموع تعداد مبتلایان استان ۸۸۱ نفر جزء بیماران بستری و ۳ هزار و ۶۱۸ مورد هم از بیماریابی و از بیماران سرپایی هستند.
محمدی مجموع مبتلایان بستری شده از ابتدای شیوع ویروس تا به امروز را ۳ هزار و ۹۹۳ نفر اعلام کرد و گفت: ۳ هزار و ۶۴۸ نفر از این تعداد ترخیص و هم‌اکنون ۲۲۹ نفر بستری هستند که این آمار ما را نگران کرده، چون چند روزی است که آمار بستر‌ها از ۲۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است.